Hlavní stránka

Apartmán se nachází v klidné části obce Srní, v panelovém domě, který je postaven v těsné blízkosti lesa. Apartmán je v 3. NP bytového domu. Je samostatnou bytovou jednotkou, k využití je jeden dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a koupelnou. Od domu je hezký výhled na Zelenou horu a panorama Šumavy. Návštěvníkům, se nabízí možnost jak zimního, tak i letního využití. Obec Srní je známa v zimním období udržovanými lyžařskými stopami, obec je položena 850 n/m. V létě je obec známa jako středisko cykloturistiky a pěší turistiky. Nabízejí se zde možnosti výletů do netknuté přírody a poznávání krásné Šumavy. Cesty ke slatím, k jezerům, k vycházkám podél plavebního kanálu, k řece Vydře nebo řece Křemelné patří k nezapomenutelným zážitkům, neboť celá oblast leží v Národním parku Šumava. Též návštěva Vlčí stezky v Srní či výlet na Tříjezerní slať, která je vzdálená 12 km, patří k velkým lákadlům pro všechny milovníky přírody.

NOVINKA PRO SEZONU 2022

Všem našim hostům bude nově k dispozici kávovar NESPRESSO, aby jste si pobyt u nás zpříjemnili lahodnou kávou.

Ubytování v srdci Šumavy

Apartmán v obci Srní je dobře dostupný autobusovou dopravou, nebo automobilem. Možnost parkování je přímo před bytovým domem. Apartmán má kuchyňskou linku s ledničkou, varnou deskou a mikrovlnou troubou s grilem. Stravovat se ale lze též v okolních restauracích nebo hotelech. Apartmán je vybaven televizí, zdarma Wi-fi, je možnost po domluvě přidat dětskou cestovní postýlku, apartmán je útulný a pohodlný.

RECENZE HOSTŮ

Tipy na výlet

Výlety na Šumavě

Plánujete dovolenou na Šumavě? Máme pro Vás několik tipů na oblíbené výlety do srdce Národního parku Šumava.

Zobrazit tipy

Sport na Šumavě

Kouzelná krajina Šumavy je ideální pro aktivní dovolenou. Nabízí nepřeberné množství běžeckých, cyklistických a turistických tras.

Zobrazit tipy

Srní

Šumavské horské středisko v centru Národního parku Šumava, původně dřevorubecká osada založená v r. 1726.

Zobrazit tipy